Nezvládáte si ze zdravotních důvodů obout ponožky? Víme, jak na to

Zejména v seniorském věku se lidé stávají závislými na druhých díky naprostým banalitám. Stačí zhoršená pohyblivost, nemožnost se ohnout, a nejsme schopni si nazout ani ponožky.

Naštěstí existuje chytré řešení, které nabízí nazouvák na ponožky. Jde o velice lehounký a kompaktní manuální přístroj. Má kvalitní provedení, díky kterému se s ním komfortně manipuluje, nepoškozuje ponožky a má i velice ergonomicky řešenou rukojeť. Rozhodně to není pomocník jenom do vaší ložnice či šatny. Díky nízké hmotnosti je přenosný, a tak si jej odnesete sebou na rehabilitaci i na vyšetření k lékaři. Už nebudete muset prosit sestru o pomoc s ponožkami. Díky The sockee to zvládnete jako za mlada.

Nazouvák je univerzální pomocník pro ženy i muže

The sockee zvládne totiž běžné velikosti dámských i pánských ponožek. Tato chytrá pomůcka vám dovolí nazouvat si ponožky ve vzpřímené poloze bez nutnosti ohýbat se.

Přejte si nazouvák ponožek třeba jako dárek

Ptají se vás děti nebo vnoučata, jaký byste si přáli dárek? Teď už to nejspíš víte. Nazouvák vám vrátí vaši nezávislost. Pokud jde o tu, která souvisí se schopností obout si bez pomoci ponožky, tak zrovna ta se teď v zimě bude hodit. V létě jste si mohli dovolit v nouzi vyrazit i na boso. Teď by to nejspíš skončilo nachlazením.

Chytrý nazouvák ponožek vám pomůže i s obouváním bot

Na rukojeť stačí nasadit nástavec a máte dlouhý obouvák, který vám zas pomůže do bot. Vše, co potřebujete pro obutí máte v jednom manuálním pomocníkovi. Ten se prodává za 990 Kč.

Leden 26, 2019