The Sockee - distribuce pro ČR

O značce

Izraelský výrobce S.B. Group LTD., v zastoupení RS grafik s.r.o. přináší na český trh novou značku The SOCKEE.

Idea Sockee vznikla na počátku roku 2000, díky nápadu Amose Borona (RIP) a jeho syna Roiye. Amos Boron byl tou dobou velmi nemocný a jedním z důsledků jeho nemoci bylo i to, že nebyl schopný se sám obouvat a navlékat si ponožky. Začal tedy vymýšlet a sestavovat první verzi Sockee. První prototyp byl ze dřeva, provazu a kovových tyčí. Díky tomuto prototypu byl opět schopný si navléct ponožky a obout se. Znovu získal alespoň část nezávislosti a zvládl každodenní úkon, který je jinak pro nás všechny jednoduchou samozřejmostí.

O pár let později v roce 2006, byl vynález pana Borona schválen a registrován patentem u American Federal Patent and Trademark Offices, ale nebyl nadále vyvíjen. Během dalších let se ale zformoval tým několika inženýrů, designerů a podnikatelů, kteří ideu Sockee oživili. Společnost si dala ambiciozní cíl vyvinout tu nejlepší možnou pomůcku, dovolující maximum svobody pohybu pro ty, co mají podobný problém jako Amos Boron.

Jsme hrdí, že Vám můžeme představit pečlivě navrženou pomůcku Sockee. Výsledky mluví samy za sebe.

O produktu

Sockee je unikátní patentované zařízení, které používají každý den lidé na více než 4 světadílech. Je to jedinečná pomůcka, která byla pečlivě navržena pro každého kdo má problém se ohnout a navléknout nebo svléknout si ponožky. Díky Sockee to jednoduše zvládne úplně každý, bez námahy a bezpečně.

Princip tohoto patentovaného systému zaručuje maximální komfort, multifunkční rukojeť se jednoduše ovládá. K dispozici jsou dvě varianty pro všechny velikosti bot. Sockee bylo vyvinuto tak, abyste si jej mohli brát s sebou všude kamkoli půjdete – například na lékařská vyšetření, rodinné výlety anebo třeba golf. Má moderní design a trendy vzhled, prvotřídní zpracování a kvalitní materiály jsou samozřejmostí.

Navlékání a svlékání ponožek je každodenní úkon, který může dělat větší či menší obtíže komukoli z nás. Ale se Sockee to již nebude žádný problém. Díky těmto přednostem je Sockee pomůcka užitečná v každé domácnosti.produkt-popis-cz